Branco ceļojums no Friburgas uz Stirnieni

2017. gada 11. jūlijs

25. jūlijā plkst.13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7.stāvā)” aicinām uz pasākumu “Branco ceļojums no Friburgas uz Stirnieni”. Ieeja brīva.

Pasākums tapis biedrības "Anneles pļavas" organizētā projekta "Septiņas draudzības laipas" ietvaros, kura mērķis ir iepazīstināt un ieinteresēt Latvijas bērnus ar dažādu valstu kultūru, tradīcijām, cilvēkiem un dabu.

Uz pirmās draudzības laipas panāksim viens otram pretī un satiksimies ar draugiem no Šveices. Iepazīsimies ar Šveices suņuku Branko, viņa piedzīvojumiem ceļā uz Latviju, no stāsta "Branko ceļojums no Friburgas uz Stirnieni.", ko sarakstījusi senās mūzikas speciāliste, mūziķe Ilze Grudule un ilustrējis Šveices multimākslinieks Vincents Fluckigers.

Stāsts ir veltījums I.Grudules un V.Fluckigera meitai Madarai. Vincenta dzimtā vieta ir Friburga, bet savukārt Ilzes-Stirniene. Tā viņi nodod meitai abu tautu kultūras mantojumus un sadarbības, sadraudzības izpratni. Stāsta lasījums būs gan latviešu, gan franču valodās.

 Muzikālo noskaņu radīs latviešu meiteņu vokālā apvienība "Bizes" un Madara Fluckigere no Šveices.

Visi laipni gaidīti!

 

Liene Salajeva

Biedrības “Anneles pļavas” vadītāja

Liene.salajeva@inbox.lv

Ilze Marga

Latvijas Nacionālās bibliotēkas

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

www.lasamkoks.lv administratore

ilze.marga@lnb.lv

T:67716040

Komentāri

Atlikuši 1000 simboli