Tīmekļsemināru cikls “Lasi! Atbalsti! Iesaisties!”

2022. gada 25. January

Noslēdzies Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centra (BLC) rīkotais lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” (BJVŽ) trīs tīmekļsemināru cikls “Lasi! Atbalsti! Iesaisties!”.

Semināru mērķauditorija bija BJVŽ bibliotekāri, skolotāji no Latvijas publiskajām bibliotēkām un skolu bibliotēkām, kā arī pārstāvji no latviešu diasporas centriem ārvalstīs. Semināra mērķis bija kopīga satikšanās BJVŽ programmas rīkotājiem ar īstenotājiem, lai dalītos ar aktuālo informāciju un smeltos iedvesmu programmas gala vērtējumam – elektronisko anketu aizpildīšanas posmam, kas noslēgsies 15. februārī. Bērnu literatūras centra pārstāvji informēja par aktualitātēm programmas norisē, bērnu literatūras ekspertes Ilze Stikāne un Liega Piešiņa pastāstīja, kā top BJVŽ grāmatu kolekcija, programmas reģionālie vadītāji dalījās vērtīgā pieredzē un atziņās lasītveicināšanas darbā, bet par savu literāro jaunradi un lasītāju atsauksmju nozīmi dalījās trīs rakstnieces – grāmatas “Pagalma enciklopēdija” autore Agnese Vanaga, grāmatas “Emī un Rū. Robota sirds” līdzautore Elizabete Lukšo-Ražinska un grāmatas “Lasītāja” autore Džeina Šteinberga.

Aicinām noskatīties visu trīs ZOOM tīmekļsemināru videoierakstus LNB YouTube lapā, kā arī iepazīties ar tīmekļsemināru preses relīzēm LNB mājas lapā:

Kopumā tīmekļsemināra ciklu apmeklēja ap 1000 dalībnieku, organizatori izsaka pateicību visiem cikla ZOOM tiešraides skatītājiem un pārējiem novēl gūt motivāciju darbam, iepazīstot  videoierakstus!

Papildu informācija:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas
Bērnu literatūras centrs
E-pasts: berni@lnb.lv
Tālr.: 67716040, 67716041 (lasītava)
www.lnb.lv
www.lasamkoks.lv
https://twitter.com/bjv_zurija

 

 

 

Komentāri

Atlikuši 1000 simboli