Tikšanās ar rakstnieku Lauri Gundaru

2022. gada 29. November

Sestdien, 3. decembrī, plkst.13.00 Ģimeņu sestdiena – tikšanās ar rakstnieku Lauri Gundaru. Pasākums notiks LNB 7.stāva ātrijā. Ieeja brīva.

Sadarbībā ar Latvijas Okupācijas muzeju ir tapusi “Mika grāmata”. Tās autors Lauris Gundars aicina uz sarunu par svarīgām un nopietnām lietām – vēsturiskiem notikumiem, kuri savulaik skāruši  ģimenes ar bērniem. Autors runā caur vēstulēm, kuras it kā raksta tie bērni, pie kā lācēns Miks ir nonācis. Tas ir vairāk kā astoņdesmit gadu garš ceļojums gan nokļūstot Sibīrijā, gan laimīgi atgriežoties mājās Latvijā. Grāmata var būt kā ierosme tālākai sarunai ar bērniem.

Pasākuma turpinājumā būs iespēja vērot Latvijas Okupācijas muzeja sagatavotu smilšu kino filmiņu par padomju varas īstenotajām deportācijām. To 11 gadu vecumā piedzīvojusi Benita Plezere, kura tā laika sajūtas, pārdomas un notikumus attēlojusi zīmējumos.

Noslēgumā aicināsim piedalīties mākslinieces Elīnas Eleres grafikas darbnīcā. Elīna ir radījusi ilustrācijas “Mika grāmatai” interesantā tehnikā, kas grāmatā ienes īpašu un savdabīgu noskaņu. Tikšanās reizē piedāvāsim šo tehniku izmēģināt.

Laipni gaidīsim skolēnus un ikvienu, kam interesē Latvijas vēsture.

Komentāri

Atlikuši 1000 simboli